Strony

W tym miejscu chcemy Wam zaprezentować różne strony internetowe, youtuberów i innych działaczy, którzy aktywnie wspomagają PS Vitę, Switcha i nie tylko. Z niektórymi współpracujemy (np. przy giveawayach), a innych po prostu doceniamy za ich działalność. Część z podanych tu mediów będzie Wam dobrze znana, a o części pewnie dopiero się dowiecie, niemniej jednak warto do nich zaglądać!


Kylie jest youtuberką, której wiele materiałów jest poświęcone grom na Vitę, chociaż zajmuje się wieloma platformami. Znajdują się wśród nich wieloodcinkowe przejścia gier czy pierwsze wrażenia. Poza tym organizuje live streamy na Twitchu.
YouTube, Twitter


Pamiętacie baner, którego używaliśmy w ostatniej odsłonie MyPSVITA? To właśnie David, twórca GamingART David, przygotował go dla nas. Na jego stronie znajdziecie wiele tapet na Vitę oraz grafik z zamkiem do otworzenia menu. Poza tym tworzy też tapety na pecety i telefony.

WWW, Twitter


Handheld Players jest nową odsłoną dawnego IPlayPSVita.com. Mimo że Mike, który prowadzi wortal, postanowił rozszerzyć zawartość strony o przenośki Nintendo, PSVita wciąż ma tam silną pozycję. W związku z tym regularnie pojawiają się newsy o grach na nią, powstają gameplaye, co jakiś czas recenzje oraz na bieżąco jest aktualizowana lista zapowiedzi.
WWW, Twitter, YouTube, Facebook


Brytyjski blog poświęcony Vicie. Znajdziecie na nim newsy, recenzje, aktualne projekty z Kickstartera z PSV w celach i wiele innych.
WWW, Twitter


The Vita Lounge to przypuszczalnie najstarsza i największa strona poświęcona PSV. Znajdziecie na niej wszystko, czego tylko potrzebujecie w związku z Vitą, od newsów, recenzji, testów po spis premier, wielkości gier, a także podcasty, forum i magazyn w formie PDF-u z opcją zamówienia wydrukowanego egzemplarza.
WWW, Twitter, Facebook

Niestety ekipa TVL zawinęła interes. Całe archiwum oraz ich forum są nadal aktywne, ale na stronie nie pojawiają się już newsy. Okazjonalnie jakąś reckę wrzucają.


Niemiecki wortal poświęcony tylko i wyłącznie Vicie. Znajdziecie tam newsy, recenzje, testy sprzętu i encyklopedię gier na PSV wydanych na zachodzie.
WWW, Twitter, Facebook