O bastionie

Witaj w bastionie konsol przenośnych – myhandhelds.pl!

Strona, na której właśnie się znalazłeś, jest kolejnym etapem zmian naszego wortalu. Pierwsza wersja została założona przez Kubę Waśko 11 marca 2011 roku od razu po zapowiedzi wydania nowego sprzętu Sony, wtedy jeszcze zwanego NGP. Od tej pory pod szyldem MyPSVITA.pl kolejni redaktorzy dostarczali posiadaczom Vit newsów, recenzji oraz innych tekstów związanych z konsolką i grami na nią. Oprócz strony internetowej czytelnicy mieli również dostęp do forum, fanpejdża na Facebooku i Twittera.

Na skutek różnych zmian na początku 2016 roku MyPSVita weszła w kolejny etap swojej ewolucji. Na zwykłym wordpressowym blogu znajdowały się przede wszystkim recenzje (stara baza oraz nowe oceny gier), natomiast na FB i Twitterze zapewnialiśmy dostęp do newsów dotyczących PSV. Pamiętaliśmy też, że ulubioną formą kontaktu czytelników był forumowy shoutbox, więc uruchomiliśmy własny kanał na Discordzie.

Od października 2017 roku zaczęliśmy również pisać o grach na Nintendo Switch. Więcej o tej decyzji na tamten czas możecie przeczytać w tym oświadczeniu: klik!

Na początku drugiej połowy 2018 r. uruchomiliśmy obecną stronę! Koncept się nie zmienił, dalej publikujemy na niej recenzje itp., a newsy, już dla PSV i NS, podrzucamy na social mediach. Poza dotychczasową działalnością rozwinęliśmy publikacje o dodatkowe treści w postaci specjalnych recenzji różnego rodzaju gadżetów czy gier z, chociażby, PSP i PSX-a.

Obecnie stronę tworzą:

Kamil “Quithe” Rolka (redaktor naczelny, PR)

Adam “Szponix” Gola (webmaster)

Tomek “Maniak” Całka (recenzent)

Maciej “Krowen” Bzowy (recenzent)

Lidia “KotStation” Kowalska (recenzentka)

Adrian “Fryta” Wolanin (recenzent)

Jeżeli też chciałbyś/abyś napisać recenzję, skontaktuj się z nami!