Zrecenzuj mnie! (konkurs)

Kończy się 2016 rok, według niektórych najgorszy z cyklu dwunastu miesięcy w ostatnich latach, więc na osłodę mamy dla Was konkurs z pudłami do wygrania!

Jak wiecie, nie lubimy po prostu rozdawać gier, a już szczególnie, gdy mają większą wartość (pieniężną, bo wiadomo, że reszta to kwestia gustu). A ponieważ tym razem udało nam się zdobyć trochę takich dóbr dla Was i dorzuciliśmy jeszcze coś od siebie, to łatwo nie będzie. W związku z tym Waszym zadaniem jest:

Napisać recenzję gry,
której do tej pory nie zrobiliśmy!

Jak wyglądają recenzje i co zawierają, każdy z Was dobrze wie. Jednak każda strona z nimi ma trochę inną politykę, więc oczekujemy dostosowania się pod nasze standardy. Oznacza to, że nadesłany tekst musi zawierać wstęp, opis fabuły (o ile gra ją ma), gameplay’u i oprawy AV oraz podsumowanie. W tekst należy wpleść screeny (maks jeden pomiędzy akapitami), pod podsumowaniem dodać plusy i minusy, pakiet ocen (fabuła [o ile jest], grafika, audio, gameplay, multiplayer [o ile jest], ocena ogólna [nie musi być średnią cząstkowych]) oraz pakiet informacyjny i galerię (maks 40 sztuk). Jak to wygląda u nas, możecie sobie przypomnieć, oglądając nasze recki.

Oczywiście recenzja musi być napisana na podstawie wersji z PS Vita (różnice w AV, czasem zawartości, kwestie techniczne). Ponieważ na myhandhelds.pl chcemy stworzyć jak największą bazę recenzji gier na PSV, nie będziemy przyjmować tekstów o produkcjach już ocenionych przez nas. Akceptujemy tylko i wyłącznie recki  gier, których jeszcze nie mamy w bazie (z kilkoma wyjątkami)!

Aby ułatwić Wam zadanie, pod tym linkiem znajdziecie spis ok. 140 wydań europejskich, których jeszcze nie oceniliśmy. Pod listą dostępnych produkcji znajduje się kilka wyjątków, które musimy ogarnąć sami. Ponieważ nie wszystkie gry z Vity pojawiły się u nas, przyjmiemy recenzje gier wydanych tylko w Ameryce Północnej i Japonii (kilka już mamy, więc sprawdźcie bazę). Sam spis jest otwarty do edycji, aby uniknąć powtórek (ale je dopuszczamy, żeby nie było!). W polu “deklaracja” możecie wpisać swój nick, aby dać innym znać, co chcecie zrobić. “Przysłane przez” będziemy uzupełniać na bieżąco sami po otrzymaniu recenzji.
UWAGA! Zastrzegamy sobie prawo do niewielkich zmian na liście na podstawie otrzymanych egzemplarzy recenzenckich (dotyczy nowo wydanych gier).

Uf, to już chyba wszystko z opisu. Pamiętajcie, by przestrzegać wytycznych i przeczytać regulamin (jest pod listą nagród), bo może dojść do dyskwalifikacji Waszego zgłoszenia. Pracę konkursową należy przysłać na mypsvitapl@gmail.com do godziny 24:00 1 stycznia 2017 roku.


A oto lista siedmiu nagród (zwycięzcy będą mogli sami wybrać, co chcą, według kolejności przyznanych miejsc i tego, co zostało)!

 • Superdimension Neptune VS Sega Hard Girls (wydanie fizyczne!) – 2 szt.
 • MeiQ: Labyrinth of Death (wydanie fizyczne!) – 2 szt.
 • Football Manager Classic 2014 (wydanie fizyczne!) – 1 szt.
 • Exile’s End (kod PSN EU) – 2 szt.

Regulamin:

 1. Na zgłoszenia czekamy do  1 stycznia 2017 r. do północy.
 2. Zgłoszenie należy wysłać na adres mailowy: mypsvitapl@gmail.com.
 3. Każdy uczestnik może przysłać tylko jedną recenzję. Plik z recenzją (.doc, .docx, .odt) musi być podpisany tytułem gry oraz nickiem (którym będzie podpisana publikacja w razie publikacji). Jako załącznik należy też dodać paczkę (.zip, .rar) screenów do galerii. Jeśli screeny wplecione pomiędzy tekst nie będą dodane do pliku tekstowego, należy je tak podpisać, żeby było wiadomo, gdzie je umieścić (np. “obrazek 1” pomiędzy tekstem i tak samo nazwać .jpg) i dodać do paczki.
 4. Wyniki zostaną ogłoszone 8 stycznia 2017 roku na blogu.
 5. O kolejności wyboru nagrody decyduje miejsce przyznane przez jury. Według nich będziemy kontaktować się mailowo z wygranymi. Na odpowiedź macie 24 godziny od wysłania maila informacyjnego o dostępnych nagrodach. Brak odpowiedzi w wyznaczonym czasie będzie skutkowało trafieniem na koniec kolejki. Gry w pudełkach zostaną wysłane Pocztą Polską listem poleconym pod podany w odpowiedzi adres.
 6. W razie wygranej zgłoszenie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację pracy konkursowej i podanego nicka. Recenzja przed wstawieniem będzie skorekcona przez naszych korektorów.
 7. W konkursie nie mogą brać udziału obecni i byli członkowie ekipy myhandhelds.pl.

Wydania fizyczne Superdimension Neptune VS Sega Hard Girls i MeiQ: Labyrinth of Death możemy Wam przekazać w formie nagród dzięki Idea Factory Int.! Wydawca ten już od kilku lat intensywnie wspiera Vitę wydając po angielsku kolejne produkcje, więc nie zapomnijcie zaglądać na jego stronę internetową, Twittera i Facebooka 🙂

Kopie Exile’s End udostępnił Wam wydawca gry – Marvelous Europe! Ponieważ powoli wydaje coraz więcej, polecamy śledzić jego stronę, Twittera i Facebooka 🙂

Football Manager Classic 2014 jest dodatkiem od nas. Gdzie nas szukać w internetach, to już na pewno wiecie 🙂

Możesz również polubić…

5 komentarzy

 1. Stachu pisze:

  Eustachy: Earth Defense Force 2017

 2. Andy pisze:

  Andy: Sword Art Online – Lost Song

 1. 5 lutego 2017

  […] Recenzję napisał Eustachy (tekst zajął 3. miejsce w konkursie reckowym) […]

 2. 7 lutego 2017

  […] Recenzję napisał Pecetowiec (tekst zajął 4. miejsce w konkursie reckowym) […]

 3. 13 lutego 2017

  […] Recenzję napisał Emkiusz (tekst zajął 5. miejsce w konkursie reckowym) […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *