Pińćset Plus! (konkurs)

Gdy pojawia się większe wydarzenie związane z MyPSVITA, staramy się przygotować dla Was porządny konkurs. A ponieważ właśnie stuknęła nam pińćsetna receka, mamy kolejną okazję, by to zrobić!

Tym razem zadanie będzie o wiele prostsze niż poprzednio. W końcu nie każdy lubi, potrafi czy ma czas napisać recenzję. W związku z tym:

Spełnij trzy proste warunki
i weź udział w losowaniu!

Dwa pierwsze są banalne, trzeci będzie wymagał trochę kreatywności, ale każdy oblatany w internetach bez problemu się z niego wywiąże. Oto, czego od Was chcemy:

 1. Skomentuj dowolną recenzję na blogu – wystarczy krótko przedstawić swoją opinię o wybranej grze lub, jeśli masz ją na liście do ogrania, napisz, dlaczego chcesz ją odpalić.
 2. Podaj tytuły gier, których recenzje chciałbyś/chciałabyś przeczytać – wciąż mamy wiele pozycji do zrecenzowania, więc Wasze typy pomogą nam ustalić priorytety; wystarczy już jeden tytuł, ale może być ich więcej; dozwolone są także gry np. wydane tylko w Japonii. Oczywiście najpierw sprawdźcie, czy dana gra została już przez nas opisana.
 3. Stwórz mema związanego z Vitą – memów w necie jest od groma, więc możecie wybrać sobie dowolny, musicie się tylko wykazać kreatywnością przy tworzeniu podpisu, doborze obrazka i łączeniu ich. Tekst może humorystyczny, demotywujacy itd, ale ma dotyczyć samej konsoli, którejś gry, Sony, czy czego chcecie, byle był związany z naszym hendheldem. I w miarę możliwości bez bluzgów!

Aby wziąć udział w losowaniu, należy wysłać do nas maila. W tytule wpiszcie nazwę konkursu. W treści należy podać swoje PSN ID, skomentowaną grę na blogu i użyty do tego nick oraz wypisać tytuły z punktu drugiego. Do załącznika należy wrzucić plik graficzny z memem. Do udziału w losowaniu zostaną zakwalifikowane tylko te zgłoszenia, które spełnią powyższe wymogi.

Jeśli chodzi o same memy, opublikujemy je później na blogu i Fejsie, więc możecie chcieć je podpisać swoim nickiem, PSN ID czy nawet imieniem i nazwiskiem. Ale to już Wasz wybór.


Nagrody, jak zwykle w ostatnich czasach, będziecie wybierać sobie sami zgodnie z przyznaną przez nas kolejnością (w tym przypadku na podstawie większego farta w losowaniu). Do zgarnięcia są:

 • 50 dolarów na jednorazowe zakupy w Play-Asia*
 • Toukiden 2 – kod PSN EU
 • Salt and Sanctuary – 2x kod PSN EU (wersja PSV, bez aktywnego cross-buy)
 • Fairune – 2x kod PSN EU
 • The Legend of Dark Witch – kod PSN EU

* Wybrany produkt/produkty związane z Vitą (gry, akcesoria) oraz koszty przesyłki do Polski nie mogą przekraczać 50 dolarów. Jednorazowe zamówienie zostanie zrealizowane przez redakcję, więc paczka przyjdzie do niej (po ok. miesiącu). Ewentualne koszty związane z wpadką w celnym oraz późniejsze wysłanie paczki do zwycięzcy bierzemy na siebie.

Pamiętajcie, by przestrzegać wytycznych i przeczytać regulamin, bo może dojść do dyskwalifikacji Waszego zgłoszenia. Zgłoszenia konkursowe należy przysłać na mypsvitapl@gmail.com do godziny 24:00 21 maja (niedziela) 2017 roku.


Regulamin:

 1. Na zgłoszenia czekamy do  21 maja 2017 r. do północy.
 2. Zgłoszenie należy wysłać na adres mailowy: mypsvitapl@gmail.com.
 3. Każdy uczestnik może przysłać tylko jedno zgłoszenie. W tytule maila trzeba podać nazwę konkursu. W treści należy podać swój PSN ID; tytuł skomentowanej na blogu gry i użyty do tego nick; podać, jakich gier na PSV recenzje chcesz u nas przeczytać; w załączniku dodać plik graficzny ze stworzonym przez siebie memem.
 4. Wyniki zostaną ogłoszone 24 maja 2017 roku na blogu w godzinach wieczornych.
 5. O kolejności wyboru nagrody decyduje losowanie. Według niej będziemy kontaktować się mailowo z wygranymi. Na odpowiedź macie 24 godziny od wysłania maila informacyjnego o dostępnych nagrodach. Brak odpowiedzi w wyznaczonym czasie będzie skutkował trafieniem na koniec kolejki.
 6. W razie wygranej zgłoszenie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację podanego PSN ID i mema wraz z użytymi danymi osobowymi w jego podpisie.
 7. W konkursie nie mogą brać udziału obecni i byli członkowie ekipy myhandhelds.pl.

Nagrodę w postaci zakupów w Play-Asia możemy Wam zaproponować dzięki współpracy z tym sklepem. Pamiętajcie, że kupując tam, możecie uzyskać dodatkową zniżkę, szczegóły znajdziecie tutaj.

Kod na Toukidena 2 dostarczył wydawca gry w Europie, czyli Koei Tecmo Europe. Polecamy pilnować ich Fejsa, Tłitera i strony internetowej.

Kody na Salt and Sanctuary dostarczyło dla Was Ska Studios. Nad czym teraz pracują, nie wiemy, ale również zachęcamy do obserwacji ich Fejsa, Tłitera i strony internetowej.

Kody na Fairune i The Legend of Dark Witch otrzymaliśmy od rodzimej firmy Qubic Games! Rodacy mocno zaczęli wspierać Vitę, kilka pozycji już wydali i następne są w drodze, więc dajcie im znać, że to lubicie na ich Fejsie, Tłiterze i odwiedźcie stronę internetową.

Możesz również polubić…

6 komentarzy

 1. pecetowiec pisze:

  A tak przy okazji jak już mnie “zmotywowaliście” żeby odzyskać hasło na wordpress to troszkę na opak tutaj napiszę jakie są moje marzenia co bym chciał tu przeczytać… NEWSY!!! Dzizas jak mi brakuje starego mypsvita gdzie przy śniadanku człowiek niczym najważniejsza prasówka przeglądał co w trawie piszczy, co jest w produkcji, co już wyszło i co się sprzedaje. Przegląd plusa, gadżetów itd. Tak to bym chciał ponad wszystko! Ba pewnie bym więcej recenzji przeczytał między newsami jak teraz. Dziś zaglądam tu sporadycznie gdyż nie ma tego podsycanego kolejnymi strzępkami informacji zainteresowania konkretną produkcją. Nie śledzę co teraz jest w toku, na co warto czekać, czy co mogło by mnie zainteresować. Fejs mi wyraźnie nie leży zaglądam tam od niechcenia i czasem przescroluje trochę i często news mi umyka. Także ten… To pisałem Ja Jarząbek.

  • Szponix pisze:

   Aż łezka się w oku kręci na samo wspomnienie… Siedzę tu od połowy 2013, czyli szmat czasu. Ale niestety, na chwilę obecną nie mamy możliwości wrócić do starego układu. Staram się wypisywać na FB najważniejsze wiadomości, newsy, zapowiedzi i inne informacje w taki sposób, by można było wejść i poczytać na spokojnie. Oczywiście jestem otwarty na wszelkie propozycje odnośnie prowadzenia FB – może zmiana godzin publikacji, może częściej, rzadziej? Aktualnie publikacje są nie częściej, niż co dwie godziny (chyba, że jest jakiś zapych), z tego względu, że im więcej się publikuje, tym do mniejszej ilości osób one później trafiają. FB jest w taki sposób skonstruowany. Aczkolwiek jeśli miałbyś (lub ktokolwiek inny) jakieś propozycje – chętnie wezmę pod rozwagę 🙂 I też tęsknię za starą formą, ale cóż… Nierealne na chwilę obecną (pod względem technicznym i funkcjonalnym, ale także uwzględniając pokłady sił i czasu ekipy).

   • Uro pisze:

    FB to zlew. Spływa tam cały syf tego świata. W tak zwanym strumieniu postów łatwiej zwrócić uwagę na reklamę niż istotne informacje. To, że cały ten portal działa opiera się wyłącznie na grupach wzajemnej adoracji.

    Czasy gdy MyPSVita przeżywała swoją świetność uważam za jedne z najbardziej emocjonujących przygód w moim życiu. Zwykło się mówić, że recenzenci “to mają fajnie”. Dostają gry za free 😉 Niewielu wie jak wiele energii trzeba włożyć w przygotowanie się do takiej recenzji. Nie zawsze możesz ograć grę w taki sposób w jaki robiłbyś to dla przyjemności. Nie zawsze ogrywasz grę, w którą w ogóle chciałbyś grać w innych okolicznościach. To ciężka praca, ale niesamowicie satysfakcjonująca. Ten moment gdy recenzja zostaje opublikowana, a ty nerwowo sprawdzasz czy są już pierwsze komentarze, czy podpasowała czytelnikom… bezcenne.

    • Szponix pisze:

     Wszystko zależy kto ile śmieci polubił. U mnie np. nie znajdziesz ani jednej reklamy (ew. jakaś tam się przewinie raz na te dwa tygodnie). Same wpisy o astronomii, vicie i garstka “innych”, typu jakiś wydawca czy producent coś udostępnił i się pojawiło. Inna kwestia jest taka, że jeśli ktoś nie wejdzie na FB MYPSV to przegapi połowę cennych informacji. Wpisy nie pojawiają się u każdego, a do tego nierzadko pojawiają się z 1-3-dniowym opóźnieniem. Jedyna sensowna opcja to śledzić konkretnie fb mypsv, a nie własną tablicę. Zwłaszcza, jeśli ktoś ma tam… zlew 😀 Bo o ten bardzo łatwo, zwłaszcza jeśli ma się XXXX znajomych i wszystkich się “obserwuje”.

     I witaj ponownie! 🙂 Czasy świetności mypsv nie minęły, zmieniła się jedynie forma, ale pracy jest… jeszcze więcej! 🙁 Premier w sumie też.

 2. pecetowiec pisze:

  Let’s begin!

 3. marusiek91 pisze:

  Super! Startujemy! Powodzenia wszystkim uczestnikom! Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *