Konkurs na 10-lecie!

Okazja jest tak zacna, że nawet nie będziemy próbować wymyślać nazwy dla tego konkursu, a właściwie dwóch konkursów!

Zanim przejdziemy do szczegółów, trochę prywaty. Zleciało to dziesięć lat nie wiadomo kiedy, ale w międzyczasie strona zaliczyła dużo zmian. Nikt już nawet nie pamięta, jaką mieliśmy domenę przed MyPSVITA.pl, potem było coś z wordpressem, znów MyPSV no i obecnie MyHandhelds.pl (pewnie zostaniemy z tą nazwą do końca). Trochę osób przez redakcję się przewinęło i wszystkim im dziękujemy za aktywność! Bez tej całej pracy oraz wsparcia wielu wydawców oraz Waszego odwiedzania nas nie zdołalibyśmy osiągnąć tak wiele. A spokojnie możemy tak mówić, bo nie ma na Zachodzie, przypuszczalnie w Azji też, drugiej tak dużej bazy z recenzjami gier na PS Vita. Z kolei w przypadku Switcha przewodzimy w Polsce pod względem liczby ocen gier na tę konsolę. Ostatnio dzięki Maniakowi i jego “Przeglądom tygodnia” mamy newsy na stronie, czego nie było od lat. Nawet ekipa się rozrosła – dopiero co witaliśmy Frytę na pokładzie. Działo się więcej, ale nie ma się co nad tym rozwodzić. Jesteśmy w pełni zmotywowani i gotowi do dalszego działania przez następne lata. Działamy jednak na spokojnie, tekst po tekście, ale też według planu, a obecny obejmuje nasze opinie o Crash Bandicoot 4, Root Film, Persona 5 Strikers, Romance of the Three Kingdoms XIV. Nie zapominamy też o indykach, jak nadchodzące What Comes After, Signs of the Sojourner czy Space Otter Charlie, które mogą pozytywnie zaskoczyć! Liczymy, że zostaniecie z nami i nadal będziecie czytać naszą radosną twórczość. Tymczasem zapraszamy na konkurs, którego zadanie to:

Poleć innym graczom gry!

Zadanie jest bardzo proste, ale najpierw wyjaśnienie, dlaczego dwa konkursy. Mamy dwie pule nagród, jedna zawiera kody na gry na PS Vita, a druga na Nintendo Switch. W przypadku gdy ktoś posiada obie konsole i chciałby spróbować wygrać produkcje na dwa sprzęty, wtedy musi wysłać dwa maile, jeden dla PSV, drugi dla NS. Zadanie konkursowe polega na podaniu nam gier, które polecacie ograć na danej platformie. Wszystkie podane tytuły zbierzemy i podamy jako Wasze rekomendacje na stronie! Uzasadnienie wyboru nie jest potrzebne, wystarczą same tytuły.


Pora na nagrody i warunki uczestnictwa:

PS VITA – w tytule maila należy wpisać “Konkurs na 10-lecie! – VITA”. W treści należy podać po trzy gry w dwóch kategoriach: duże i indyki, czyli w sumie sześć pozycji. Gdyby się zdarzyło, że ktoś nie grał w duże (bo bywają fani tylko indyków) lub omijał indyki (bywa i tak), to wtedy nadal należy podać sześć gier. Takie zmiany jednak trzeba uzasadnić w treści maila! Spośród zgłoszeń wylosujemy jedenaścioro szczęśliwców, którzy według kolejności losowania będą mogli wybrać jedną następujących nagród (kody do PS Store EU):

NINTENDO SWITCH – w tytule maila należy wpisać “Konkurs na 10-lecie! – SWITCH”. W treści należy polecić 6-9 gier. Kategorie są trzy: od Nintendo, duże i indyki; w każdej z nich można zaproponować maks trzy pozycje. Przy NS rozbijamy propozycje na więcej kategorii, ponieważ produkcje od Niny zapewne zdominowałyby inne tytuły, a chcemy dać szansę wszystkim.  Spośród zgłoszeń wylosujemy dwanaścioro szczęśliwców, którzy według kolejności losowania będą mogli wybrać jedną następujących nagród (kody EU do eShopu):


Początek konkursu liczymy od dnia publikacji tego wpisu, czyli 13 marca 2021 r. Przyjmowanie zgłoszeń zakończymy dwa tygodnie później, w niedzielę 28 marca 2021 r. Listę zwycięzców postaramy się przedstawić w przeciągu tygodnia. Następnie ruszymy z kontaktowaniem się z wygranymi wg. podanej kolejności  w celu rozdania nagród.


Jeśli o czymś zapomnieliśmy lub macie pytania, strzelacie śmiało tutaj lub na social mediach. Jednak najpierw zapoznajcie się z poniższym regulaminem:

Regulamin:

  1. Na zgłoszenia czekamy do 28 marca 2021 r. do północy.
  2. Zgłoszenie należy wysłać na adres mailowy: kontakt@myhandhelds.pl
  3. Każdy uczestnik może przysłać tylko jedno zgłoszenie dla danej konsoli. W temacie maila należy wpisać nazwę konkursu (Konkurs na 10-lecie) i podać konsolę, której dotyczy (Vita lub Switch). W treści maila należy wpisać propozycje w wyznaczonej wyżej ilości i w wyznaczonych dla danej konsoli kategoriach. Należy też podpisać się pseudonimem lub imieniem z inicjałem nazwiska.
  4. Wyniki zostaną ogłoszone około tydzień po zakończeniu zbierania zgłoszeń.
  5. O kolejności wyboru nagrody decyduje losowanie. Według niej będziemy kontaktować się mailowo z wygranymi. Na odpowiedź macie 24 godziny od wysłania przez nas maila informacyjnego o dostępnych nagrodach. Brak odpowiedzi w wyznaczonym czasie będzie skutkował trafieniem na koniec kolejki.
  6. W razie wygranej zgłoszenie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację wybranego podpisu.
  7. W konkursie nie mogą brać udziału obecni członkowie ekipy myhandhelds.pl.

W imieniu redakcji i sponsorów zapraszamy do udziału w konkursie!


 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *