Switchowy konkurs na 7. urodziny!

I stało się, stuknęło nam siedem lat! Mimo nazwy w ofercie recenzji mamy też Słicz, więc skoro już robimy konkurs urodzinowy, to niech każda z tych platform ma swój!

Większość słiczowczów pewnie jest tu nowa i nie wie jeszcze, jak wypasione konkursy robimy. No więc proszę! Ale trzeba jeszcze do tego dodać, że zazwyczaj mamy konkretne wymogi, żeby wziąć udział w zdobywaniu nagród. Tak więc na przedsmak fotka tego, co dla Was mamy, a zaraz po niej zadania konkursowe!

Oto, co musi zawierać zgłoszenie konkursowe:

1. Zdjęcie Twojej kolekcji gier na Switcha lub konsoli, lub Twojego stanowiska gracz, itp! generalnie chodzi o fotkę, dzięki której pokażesz, jak lubisz Switcha. I może być to właśnie dzięki kupionym na niego grom, tego, jak go zmodyfikowałeś/aś czy jak i gdzie spędzasz z nim czas. Liczymy na kreatywność.

2. Podaj przynajmniej dwie zapowiedziane i wyczekiwane przez Ciebie gry na Switcha!

3. Podaj przynajmniej dwa tytuły gier lub akcesoria związane ze Switchem, których recenzje chciałbyś/łabyś u nas przeczytać! opcjonalne

Zgłoszenia należy wysłać na naszego maila – mypsvitapl@gmail.com – do niedzieli  25 marca 2018 r. do północy. W tytule należy wpisać „Switchowy konkurs na 7. urodziny!”. W treści podajcie wymagane zapowiedziane gry, ewentualnie to, co moglibyśmy zrecenzować i koniecznie wspomniane zdjęcie podpisane Waszym imieniem lub nickiem.


Spośród poprawnych zgłoszeń wylosujemy pięcioro zwycięzców. Nagrodę spośród dostępnych będziecie mogli wybrać sami, a o kolejności zdecyduje losowanie. Oto, co możecie zdobyć:

 • Splatoon 2 + grip cover – nowa gra i nakładka na gripa do Joy-Conów
 • Resident Evil: Revelations Collection – nowa gra z amerykańskiej dystrybucji
 • Batman – kopia porecenzencka
 • amiibo Fire Emblem Series Figure – Celica
 • Gripowa nakładka na Joy-Cony od Hori

Powyższe nagrody możemy Wam zaproponować tylko dzięki współpracy ze sklepem Play-Asia.com! Dzięki Waszym zakupom tam z użyciem naszego kodu zniżkowego MYPSVITA lub/i reflinkiem będziemy w stanie zrobić kolejne konkursy oraz zrecenzować jeszcze więcej gier. Więcej o Play-Asia przeczytacie tutaj.


Regulamin:

 1. Na zgłoszenia czekamy do niedzieli  25 marca 2018 r. do północy.
 2. Zgłoszenie należy wysłać na adres mailowy: mypsvitapl@gmail.com
 3. Każdy uczestnik może przysłać tylko jedno zgłoszenie. W tytule maila trzeba podać nazwę konkursu. W treści należy podać przynajmniej dwie wyczekiwane gry oraz dodać zrobione osobiście (lub z pomocą) zdjęcie pasujące do podanych wyżej wymogów, należy je też podpisać. Opcjonalne można podać gry lub akcesoria do Switcha, których recenzję chcielibyście u nas przeczytać.
 4. Wyniki zostaną ogłoszone 30 marca 2018 roku na blogu w godzinach wieczornych.
 5. O kolejności wyboru nagrody decyduje losowanie. Według niej będziemy kontaktować się mailowo z wygranymi. Na odpowiedź macie 24 godziny od wysłania maila informacyjnego o dostępnych nagrodach. Brak odpowiedzi w wyznaczonym czasie będzie skutkował trafieniem na koniec kolejki.
 6. W razie wygranej podamy podpis użyty pod zdjęciem. Każde zgłoszenie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację zdjęcia.
 7. Nagrody zostaną wysłane Pocztą Polską listem poleconym w przeciągu tygodnia od wybory nagrody.
 8. W konkursie nie mogą brać udziału obecni i byli członkowie ekipy myhandhelds.pl, jeśli nie minęło 12 miesięcy od ich odejścia. Udział mogą brać zewnętrzni współpracownicy.

Może Ci się również spodoba

Brak odpowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *