Hustle Kings

Odkryj nowy sposób wbijania kul w systemie PlayStation Vita. Tak, tak, bilard produkcji VooFoo Studios pojawił się już w dniu premiery konsoli w Europie. Pozwolę sobie opisać wrażenia po kilku godzinach zabawy grą.

Recenzję napisał: KuBa

Wchodząc do głównego menu, w funkcjach nic nas nie zaskakuje. Mamy podstawowe opcje, jakie powinny się znaleźć w tego typu grze. Do dyspozycji oddano nam aż 9 typów rozgrywek – amerykańska ósemka, dziewiątka, brytyjska ósemka, trójka, snooker, czternaście plus jeden, snooker-6 oraz ,,zabójcę” i ,,zmagania”.

hustle2

Na czym polegają dwie ostatnie?

Zabójca – gra dla maksymalnie 8 graczy. Zaczynasz z trzema życiami, gracze na zmianę starają się wbić bilę. Nieudana próba powoduje utratę życia. Po utracie wszystkich żyć zostaniesz wyeliminowany z gry. Zwycięża ostatni gracz, który pozostanie przy stole, gdy inni zostaną wyeliminowani.

hustle1

Zmagania – wbij czerwoną, żółtą lub niebieską bilę, żeby przejąć ten kolor. Następnie chroń je, wbijając wszystkie inne. Zwycięży gracz, który pozostanie przy stole po wbiciu bil obu przeciwników.

W grze możemy zmierzyć się z innymi graczami online. Wszystkie zwycięstwa oraz punkty (HKC) są naliczane do naszego ogólnego rankingu. Niestety zauważyłem małą popularność tej gry w trybie online, stąd czasem długie oczekiwanie na przeciwnika. Co do sterowania, jestem naprawdę mile zaskoczony. Jest łatwe a zarazem przejrzyste. Możliwość obracania kamerką nad stołem znacznie ułatwia nam wbicie odpowiedniej bili.

hustle3

Trzeba powiedzieć, że Hustle Kings jest naprawdę tanią grą. Biorąc pod uwagę zniżkę z pre-orderu, stwierdziłem, że kupię właśnie ją. Gra jest prosta w swoim wykonaniu i nikt nie powinien mieć z nią problemu. Niestety muszę przyznać, że po pewnym czasie zaczyna nudzić.

Hustle Kings jest  idealny dla tych, którzy potrzebują trochę relaksu w niedzielne popołudnie z konsolą w dłoni.


Plusy:

  • Sterowanie
  • Dużo trybów gry
  • Możliwość gry we dwie osoby

Minusy:

  • Szybko się nudzi
  • Mało dostępnych graczy online
  • Prosta w wykonaniu

Ocena: 5/10


Producent: VooFoo Studios
Wydawca: Sony Computer Entertainment
Data wydania: 22.02.2012 r.
Dystrybucja: cyfrowa
Waga: 708 MB
Cena: 33 PLN

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *