Witajcie na blogasku MyPSVita!

Jak widzieliście, od dłuższego czasu stronę główną i forum myhandhelds.pl trapią przeróżne problemy. W związku z tym w końcu postanowiliśmy coś z tym zrobić!

Zaczniemy od przedstawienia sytuacji poprzedniej witryny, bo uważamy, że zasługujecie na tę informację. W najgorszym stanie jest strona, baza i forum. Przez wszystkie lata istnienia MyPSV przewinęło się kilku technicznych, którzy zrobili bardzo dobrą robotę (głównie Kojin z postawieniem odświeżonej odsłony). Jednak ostatecznie chłopaki porozchodzili się, a nam nie udało się znaleźć nowego, stałego technicznego, natomiast problemy dalej się piętrzyły. Ostatecznie doszło do krachu bazy danych i ciągłego wykrzaczania się strony i forum. Drugim istotnym czynnikiem dla zmian, które zaraz podamy, jest aktywność ekipy. Tak na dobrą sprawę od ponad pół roku tylko trzech z nas (Quithe, Szpon i Arst) mogło pochwalić się stałym pisaniem newsów i recenzji. Żeby nie było, planowaliśmy rekrutację, próbowaliśmy wypatrzyć potencjalnych redaktorów, ale gdy już mieliśmy się zebrać, strona, pod względem technicznym, walnęła na dobre!

Z ciężkim sercem trzeba było podjąć decyzję, co dalej. Zdecydowaliśmy (Quithe, Szpon i Arst), że trzeba zmienić formę działalności albo na dobre porzucić ostatni bastion PSV w Polsce, a tego zdecydowanie nie chcieliśmy! Stanęło na tym  (część z Was mogła już przeczytać na szałcie czy fejsie), że:

Na pewno Was zastanawia, co z domeną. Na tę chwilę chcemy, aby poprzednia strona wygasła wraz z serwerem, więc blog będzie istniał pod obecną nazwą. Co stanie się później, zobaczymy, ale liczymy, że uda nam się przypisać dobrze znany adres temu blogowi.

Mamy kilka pomysłów (m.in. dotyczący recenzji) oraz z chęcią wysłuchamy Waszych sugestii, więc liczymy, że zostaniecie z nami oraz będzie aktywni w komciach na blogasku, na fejsiku i tłiterku (czy jak to się teraz wszystko słitaśnie w internetach określa)!

Siewka!
Quithe, Szponix i Arst

oddworld20ps20vita

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

  1. Andryjan pisze:

    Czy jest gdzieś lista gier na PS Vita, które miały potwierdzoną premierę na Zachodzie? Albo w Japonii? Albo i tu i tu najlepiej 😉

  2. Uro pisze:

    Będę miał na Was oko ^_-

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *