Konkurs z gadżetami do wygrania! (zakończony)

Lubicie swoją konsolę? Chcielibyście ją upiększyć, zabezpieczyć, a najlepsze gry mieć zawsze pod ręką? W takim razie zapraszamy do naszego nowego konkursu!

Tym razem możecie zgarnąć szkło hartowane, nakładki na analogi, etui do gier w formie breloka (nie ma go na zdjęciu), a do tego jeszcze gry cyfrowe! Wystarczy wypełnić kilka prostych zadań w serwisie Gleam i czekać na wyniki. Za każde poprawnie wykonane zadanie otrzymacie jeden los, który weźmie udział w ostatecznym losowaniu. WARUNKIEM KONIECZNYM JEST WYKONANIE ZADAŃ DOTYCZĄCYCH SKOMENTOWANIA RECENZJI. Komentujecie na naszym blogu, a w serwisie Gleam podajecie tylko login, z którego napisaliście komentarz – w celu weryfikacji. Pozostałymi misjami możecie zwiększyć swoje szanse w ostatecznym losowaniu.


KLIKNIJ TUTAJ, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE


PIERWSZE MIEJSCE:
szkło hartowane 9H + etui na gry w formie breloczka + para kocich nakładek na analogi + kod na cyfrową wersję gry Undertale

DRUGIE MIEJSCE:
szkło hartowane 9H + etui na gry w formie breloczka + para kocich nakładek na analogi + kod na cyfrową wersję gry Energy Cycle + kod na cyfrową wersję gry Energy Balance

TRZECIE MIEJSCE:
szkło hartowane 9H + etui na gry w formie breloczka + para kocich nakładek na analogi + kod na cyfrową wersję gry Energy Cycle + kod na cyfrową wersję gry Energy Balance

CZWARTE MIEJSCE:
para kocich nakładek na analogi (biało-różowe)

PIĄTE MIEJSCE:
para kocich nakładek na analogi (czarno-białe)


INFORMACJE DODATKOWE:
1. Szkło hartowane dedykowane jest konsoli PCH-2000, ale można je nakleić również na wersję PCH-1000 bez żadnych komplikacji.
2. Nakładki na analogi oraz etui na gry są w wersji OEM, co oznacza, ze nie posiadają zewnętrznego opakowania i wysyłane są w zastępczym.
3. Dostępne kolory kocich analogów:
– miejsce pierwsze, drugie oraz trzecie: białe, błękitne, czerwone, różowe
– miejsce czwarte oraz piąte: biało-różowe, czarno-białe
Liczba kolorów jest ograniczona i, w przypadku miejsc 1-3, o ich wyborze (spośród dostępnych) decyduje kolejność zwycięstw. W celu wyboru koloru będziemy kontaktować się po ogłoszeniu wyników.
4. Gry wysyłane są w formie cyfrowej i wymagają założonego konta w polskim PlayStation Store.
5. Redakcja wysyła nagrody rzeczowe tylko i wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej w ciągu pięciu dni roboczych od potwierdzenia zwycięstwa drogą mailową lub w formie wiadomości na Facebooku i podjętej decyzji o wyborze koloru nakładek. Nagrody z miejsc 1-3, ze względu na szkło hartowane, wysyłane są w twardym opakowaniu włożonym do koperty bąbelkowej i w formie listu poleconego ekonomicznego. Czas dostawy: 3-4 dni robocze. Nagrody z miejsc 4-5 wysyłane są w kopercie bąbelkowej za pomocą listu poleconego ekonomicznego. Czas dostawy: 3-4 dni robocze.
6. Redakcja nie odpowiada za opóźnienia dostawy spowodowane problemami na Poczcie Polskiej lub wynikłych z przyczyn losowych.
7. Redakcja zastrzega sobie prawo do anulowania konkursu w dowolnym jego momencie oraz do zmian w wynikach zwycięzców. W przypadku anulowania konkursu (np. z powodów technicznych wynikłych przez serwis Gleam), konkurs zostanie rozpoczęty ponownie, bez pośrednictwa serwisu Gleam.
8. W konkursie nie moze brać udziału aktualna ekipa MYPSVITA, a poprzedni redaktorzy mogą brać udział, jeśli upłynął minimum rok od odejścia z redakcji. Pomocnicy (osoby, które piszą dla nas recenzje od czasu do czasu) mogą brać udział w konkursie.
9. Po wylosowaniu zwycięzców, będziemy kontaktować się w celu potwierdzenia wygranej oraz uzupełnienia formalności (adres dostawy, kolor nakładek). Kontakt nastąpi za pośrednictwem FB lub maila. Prosimy o sprawdzanie skrzynki “inne” (FB) oraz “spam” (mail).

Na koniec życzymy wszystkim powodzenia i motywujemy, publikując zdjęcie nagrody z naszego poprzedniego konkursu. Ordnaxx zgarnął u nas 50 dolarów do wydania w sklepie play-asia.com, które przeznaczył na:

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *