Switchowy konkurs na 7. urodziny! – wyniki

Czas ogłosić wyniki naszego słiczowego konkursu urodzinowego!

Przede wszystkim chcemy podziękować za liczne zgłoszenia, a także miłe słowa, które umieszczaliście razem ze zgłoszeniami. Dzięki temu wiemy, że to, co robimy, ma sens. A teraz małe podsumowanie.

W jednym z zadań mieliście podać, na jakie gry czekacie. Z rankingu jasno widać, że ostatnie zapowiedzi wpasowały się w gusta, ponieważ na podium znalazły się dwa tytuły z Directa: Mario Tennis Aces z siedmioma głosami oraz Super Smash Bros z pięcioma, tyle samo mają też Pokemony. Czwarte miejsce ex aequo zajmują Yoshi oraz Dark Souls: Remastered. Ten ostatni tytuł to pierwsza gra w rankingu nie będąca marką Nintendo, co pokazuje, że po Słicza jednak sięga się dla exów. Reszta tytułów pozdobywała po jednym lub dwa głosy.

Z dwoma głosami:
– Crash Bandicoot N.Sane Trilogy!
– Wolfenstein: The New Order
– Octopath Traveler
– Shin Megami Tensei 5
Fire Emblem

Z jednym:
– Hollow Knight
– Shovel Knight: King of Cards
– Pillars of Eternity II: Deadfire
– Hyrule Warriors: Definitive Edition
– Battle Chasers: NightWar
– Captain Toad: Treasure Tracker
– Dragon Quest XI


Zapytaliśmy się Was również, o jakich tytułach i akcesoriach chwielibyście przeczytać u nas. Postaramy się je nadrobić i już teraz zdradzę, że nad dwoma pracujemy. Padła również propozycja testowania tanich akcesoriów z różnych portali z tanimi produktami. Tu chyba od razu możemy napisać, że raczej takich u nas nie uświadczycie, ponieważ osobiście wolimy dopłacić te kilka złotych i mieć coś porządnego, aniżeli liczyć na szczęście. Oczywiście jeśli ktoś kupi i będzie chciał coś o tym napisać, chętnie podzielimy się jego opinią.


A teraz najważniejsze –  laureaci!

1. Wojciech Gębski
2. Krzystof Dereszyński
3. Emil Kroczek
4. Przemek Kuchta
5. blaze87

I właśnie w takiej kolejności będziemy kontaktować się ze zwycięzcami. Gratulujemy!


A tutaj znajdziecie galerię nadesłanych na konkurs zdjęć 🙂


Przypominamy też, że powyższe nagrody mogliśmy Wam zaproponować tylko dzięki współpracy ze sklepem Play-Asia.com! Dzięki Waszym zakupom tam z użyciem naszego kodu zniżkowego MYPSVITA lub/i reflinkiem będziemy w stanie zrobić kolejne konkursy oraz zrecenzować jeszcze więcej gier. Więcej o Play-Asia przeczytacie tutaj.

Możesz również polubić…

Brak odpowiedzi

 1. alf pisze:

  Z gier AAA od 3rd Party myślę, że Skyrim jest bardzo dobrym reprezentantem na Switchu. LA Noire również pokazuje, że się da sportować gry z poprzedniej generacji. Trzeba tylko chcieć i się postarać, więc może w końcu doczekamy się większej ilości gier innych niż te od samego Nintendo.

  • Duckingman pisze:

   Oba tytuły to remastery z poprzedniej generacji konsol. Że takie gry da radę odpalić na Switcha nie jest niczym dziwnym bo PS3 i XB360 miało słabsze bebechy. Problem Pstryczka polega na tym, że nie ma szans na sensowną liczbę gier AAA tej generacji. Jak na razie zapowiada się, że pod tym względem będzie jeszcze gorzej niż na WiiU gdzie co by nie mówić na samym początku jednak gry AAA od innych wydawców wychodziły.

 2. Duckingman pisze:

  A moim zdaniem wybór głównie gier od Nintendo wynika z faktu, że na Pstryczka nie ma zapowiedzianych prawie żadnych gier AAA od innych wydawców wiec trudno wybierać coś innego. Zapowiedziane są chyba wyłącznie Dark Souls: Remastered, Wolfenstein: The New Order (choć ostatnio o tym porcie cisza więc chyba coś im nie idzie zrobienie grywalnej wersji na Switcha), Steep (to samo co z Wolfem) i Crash Bandicoot N.Sane Trilogy!. Nic zatem dziwnego, że gry od Nintendo wzbudzają największe zainteresowanie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *